Ko reikia, kad pasidaryti makiažą? Ko reikia, kad pasidaryti makiažą?
Idealiam makiažui pasidaryti jums reikės:

* Makiažo pagrindo.
* Maskuotojo.
* Korektoriaus (jei yra būtinybė).
* Skaistalų.
* Branzanto (jei yra būtinybė).
* Veil fiksuonjačios pudros(jei yra būtinybė).
* Silk pudros(jei yra būtinybė).
* Akių šešėlių.
* Akių pieštuko. Vietoj jo geriau naudoti birų mineralinį akių apvadą.
* Tušo akims.
* Kabuki šepetėlio (esant galimybės – šepetėlių rinkinio).
* Lūpdažių.

Deja kai kurios iš šių priemonių nėra visiškai 100 proc. sveikos ir natūralios (tušas akims, lūpdažiai)

Taigi, susipažinkime:

Makiažo pagrindas: rinkitės tik 100 proc. mineralinį makiažo pagrindą, dar vadinama mineraline pudra, be parabenų, kvapiklių, sintetikų ar kitų cheminių sudėtinių dalių.

Mineraline Kosmetika mineraline pudra

Maskuotojas: puikiai saugo odą nuo žalingo (UVA ir UVB) saulės poveikio. Priklausomai nuo gamintojo, jis yra daugiau kreminės konsistencijos nei makiažo pagrindas todėl puikiai maskuoja, net mažus randelius, ar kitokius odos pažeidimus, bei suteikia matinį atspalvį. Būna skirtingų atspalvių (tamsesni, švieseni).

Mineraline Kosmetika mineraline pudra mineralinis maskuotojas concealer

Korektoriaus: būna dviejų tipų - žalias ir geltonas. Naudojami esant būtinybei. Žalias - skirtas kapiliarų, spuogų, raudonų dėmelių maskavimui. Geltonas - skirtas maskuoti patamsėjusiems paakiams (mėlynėms). Taip pat galima maskuoti venas, kraujagysles ant rankų ir kojų.

Mineraline Kosmetika mineraline pudra mineralinis korektorius zalias

Mineraline Kosmetika mineraline pudra mineralinis korektorius geltonas

Skaistalai: padeda modeliuoti jūsų veidą, suteikia makiažui skaitumo, būna įvairių atspalvių, kuriuos galima prisitaikyti pagal odos tipą (spalvą).

mineraliniai skaistalai Mineraline Kosmetika mineraline pudra

Bronzantas: naudojamas jei reikia. Suteikia visiškai natūralaus švytinčio bronzinio įdegio efektą. Dengimas veidas ir/ar iškirptės sritis.

mineralinis bronzantas Mineraline Kosmetika mineraline pudra

Veil: tai pudra makiažo fiksavimui, suteikia makiažui užbaigtumo, veidui švelnumo. Naudojama siekiant, kad mineralinis makiažo pagrindas išliktų kuo ilgiau. Gali būti naudojama prieš makiažo pagrindą kaip riebalų perteklių sugerianti priemonė (priklauso nuo gamintojo).

veil pudra makiažo fiksavimui Mineraline Kosmetika mineraline pudra

Silk: mineralinė skaistinamoji pudra. Dar vadinamas iliuminizatoriumi. Suteikia veidui švelnumo, skaistumo ir lygumo. Pudrą galima naudoti visam veidui arba naudoti skruostams pabrėžti arba bet kurioje kitoje vietoje norint ją išryškinti. Ideliai tinka vakariniam, proginiam makiažiui arba makiažui kai norite atrodyti kerinčiai!

silk mineraline pudra Mineraline Kosmetika mineraline pudra

Akių šešėliai: tai didžiausiai spalvų pasirinkimas koks tik gali būti mineralinės kosmetikos produkcijos atspalvių jūroje. Rinkitės pagal skonį, derinkite pagal rūbus, naudokite kelis atspalvius iškarto, fantazuokite! Gali būti naudojami tiek birios būklės tiek ir sudreginti su paprastu vandeniu.

mineraliniai akiu seseliai mineraline Kosmetika mineraline pudra

AKių pieštukas-apvadas: tai birios konstinecijos (kaip akių šešėliai) apvadas akims, įvarių spalvų (rudas, juodas, pilkas). Gali būti naudojamas tiek šlapias tiek ir sausas.

mineralinis apvadas akims mineraline Kosmetika mineraline pudra

Tušas: deja, bet visiškai natūralaus tūšo nėra, tačiau galite naudoti akių tušą praturtintą mineralais, arba tokį, kuriame yra kuo mažiau cheminių sudėtinių dalių ir kurio galiojimo laikas neilgesnis nei 12 mėn. tai reiškia, kad jo sudėtyje yra mažiau parabenų, ne tuose, kurie galioja 24-36 mėnesius.

mineralinis akiu tusas mineraline Kosmetika mineraline pudra

Šepetėliai: tradicinis mineralinės kosmetikos šepetėlis yra Kabuki. Taip pat gali būti naudojami įvairiausi pudros šepetėliai, šepetėliai šešeliams, maskavimui ir pan.

kosmetiniai sepeteliai mineraline Kosmetika mineraline pudra

šepetėliai mineralinei kosmetikai Kosmetika mineraline pudra

Lūpdažiai: mineralinių lūpdažių būna, tačiau jų sudėtyje yra tam tikrų priemaišų aliejaus/vakso. Būna įvairiausių atspalvių.

mineralinei lūpdažiai Kosmetika mineraline pudra

Tęsti
Mineralinė kosmetika - mineralinės kosmetikos pasaulis