Naujienos Naujienos

BX Minerals - Šilko ir perlų pudra. Perlų pudra buvo žinoma dar senovės Azijoje ir dėl jos unikalių savybių buvo naudojama tradicinėje kinų medicinoje: oda tampa švelnesnė, elastingesnė, jaunesnė. Perlų pudra gali būti naudojama... (skaityti toliau...)

* * *BX Minerals - naujasis bare X minerals vardas! Mineralinės kosmetikos gamintojas bare X minerals pakeitė vardą ir nuo šiol pristatomas kaip BX Minerals. Anot gamintojo, naujasis vardas susijęs su noru savo klientams pasiūlyti dar daugiau privalumų. Kaip teigia jie: "Naujas vardas - daugiau privalumų!" (skaityti toliau...)

* * *Odos atsinaujinimo-gydomoji šilko ir perlų pudrabare X minerals - tai unikali savo sudėtimi bei savybėmis Šilko ir perlų pudra, apsauganti odą nuo senėjimo, bei gydanti odą. Be konservantų, dažiklių, parabenų ar kt. cheminių bei odą galinčių sudirginti medžiagų (skaityti toliau...)

* * *MM Magic Minerals pristato naująjį savo produktą Mineral Veil Fixing powder - tai pudra makiažo fiksavimui. Ši mineralinė pudra yra prisitaikanti prie veido spalvos pudra, bei tinka visų tipų bei atspalvių odai (skaityti toliau...)

* * *Mineraline Kosmetika mineraline pudra

Tęsti
Mineralinė kosmetika - mineralinės kosmetikos pasaulis