Apie mineralinę kosmetiką. Apie mineralinę kosmetiką.

Šiuo metu apie mineralinę kosmetiką yra kalbama daug: forumuose, svečiuose, žurnaluose... Tačiau koks iš tiesų yra skirtumas tarp tradicinės ir mineralinės kosmetikos...

Mineralinė kosmetika (pudra, makiažo pagrindas, šešėliai ir kt.) yra gaminama iš gamtinių medžiagų - mineralų, gaunamų iš žemės gelmių. Šie mineralai yra susmulkinami iki labai smulkaus dalelių dydžio, todėl odą padengia ypač tolygiai, neužkemša odos porų, leidžia odai nuolat kvėpuoti, nealergizuoja.

Kartais gali būti keista tai girdėti... Nejaugi XXI amžiuje grįšime į senovę kuomet, moterys ant veido dėdavo neaiškios kilmės tešlą? Laikai keičiasi, ir kaip ten bebūtų, viskas grįžta atgal į gamtą... Šita tešla (mineralinė kosmetika) suteiks jūsų odai sveiką ir natūralią išvaizdą.

Mineralai kosmetikoje jau buvo žinomi maždaug 30 metų iki didžiojo bumo Amerikoje, tokiose šalyse kaip Egiptas, Marokas, Indija, Alžyras ir t.t., bet plačiai gaminama Jungtinėse Amerikos valstijose pradėta visai neseniai. Iš pradžių mineralinė kosmetika buvo skirta plastiko chirurgams ir dermatologams, kurie ją naudojo pacientams po įvairių kosmetinių procedūrų, siekiant padengti paraudimus ir numalšinti skausmą.

Anksčiau jei jums patikdavo spalvingas makiažas kildavo grėsmė, kad jūsų veido odą išbers, ji paraudonuos... naudojant mineralinę kosmetiką, tokie rūpesčiai išnyks kaip vakarykštė diena, juolab, kad šiuo metu be problemų galima išsirinkti norimą atspalvį... nuo matinių šiltų iki ryškių oranžinių ar raudonų spalvų!

Kaip ten bebūtų, mineralinės kosmetikos natūrali sudėtis – tai šiuolaikinis stebuklas, jau žinomas eilę metų!

Mineralinės kosmetikos sudėtyje gausu cinko oksido bei titano oksido. Šių junginių kristalai atspindi saulės šviesą, todėl mineralinė kosmetika papildomai suteikia apsaugą nuo žalingų saulės spindulių. Cinko oksidas taip pat padeda apsaugoti odą nuo spuogų atsiradimo, oda tampa lygesnė ir švelnesnė.

Taigi, kosmetiką gaminančios kompanijos į rinką išleidžia vis daugiau dekoratyvinės kosmetikos gaminių, pristatomų kaip mineralinė kosmetika. Tačiau ar visi produktai pavadinti „mineraline kosmetika“ nusipelno tokio pavadinimo? Taigi vienas iš populiariausių ir svarbiausių svarstomų klausimų yra – mineralinės kosmetikos sudėtis.

Pirmoji to priežastis yra ta, kad esant tam tikroms sudėtinėms dalims, moterims būtų paprasta taikyti mineralinę kosmetiką, kuri padengtų veido odą nepriekaištingai lygiai. Be to, moterys labai vertina tai, kad mineralinė kosmetika yra natūralus apsaugininkas nuo neigiamų saulės spindulių. Daugelis moterų taip pat pastebi, kad laikui bėgant, jų oda tampa mažiau įtrūkusi, pamažėja paraudimas, netgi tuomet kai jos nebūna pasidariusios makiažo.

Prastesnės kokybės, tačiau vis tiek pranašesnės už tradicinę kosmetiką, mineralinės kosmetikos sudėtyje būna labai mažai cheminių medžiagų – paprastai ne daugiau nei 5 procentai, todėl tikimybė, kad tokia kosmetika sudirgins labai jautrią odą išlieka. Netgi 100 proc. mineralinė pudra savo sudėtyje turinti sintetinį mineralą bismutą oksihloridą gali sudirginti jautrią odą, tad jautrios odos savanikėms patartina vengti tokių sudėtinių dalių mineralinėje kosmetikoje.

Tačiau rinkai reikalaujant gamintojai pateikia daugybę pigių produktų, kuriuos vadina mineraliniais, nes greta pilno paketo cheminių ingridientų įmaišo keletą arba kokį nors vieną naudingą mineralą, taip tiesiog atvirai mulkindami savo patiklius klientus.

Kokybiška mineralinė kosmetika, niekuomet savo sudėtyje ne tik kad neturės parabenų, aliejų, talko, sintetinių, cheminių sudedamųjų dalių bet ir netinkamų mineralų galinčių dirginti odą, tokių kaip bismutas oksichloridas, ultramarinas ir kt.

Taigi, svarbiausia, jau turėtų būti aišku, prieš renkantis mineralinės kosmetikos gamintoją pasidomėkite produkcijos sudedamosiomis dalimis: Mineralinė kosmetika bei jos sudėtinės dalys.

bare X minerals mineraline Kosmetika

Tęsti
Mineralinė kosmetika - mineralinės kosmetikos pasaulis